Спорт за тиждень: тріумф «Шахтаря», рекорд Повх та Ястремська

autogid.top

Боротьба у Лізі Європи, повернення українці в НБА, рекорди у веслуванні, перемоги тенісистів та чергові національні першості ​–​ у традиційному спортивному дайджесті ми зібрали найцікавіші новини та головні перемоги українців за тиждень. Донеччани здобули яскраву перемогу в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. «Гірники» тричі розписалися у воротах «Вольфсбурга». Спочатку Жуніор Мораєс відкрив рахунок на 89-й хвилині, подвоїв перевагу за 2 хвилини Соломон, а вже потім Мораєс оформив дубль. 3:0 і «Шахтар» пробивається до чвертьфіналу, який складатиметься з одного матчу. Поєдинок із участю гірників відбудеться 11 серпня в Німеччині, суперником буде або швейцарський «Базель», або німецький «