Футбол: «Таврія» обіграла «Металург» і вийшла на друге місце в турнірній таблиці

news-life.org

Футбольний клуб «Таврія», який переїхав після анексії Криму з Сімферополя до Херсону, обіграв на виїзді запорізький «Металург» і вийшов на друге місце у турнірній таблиці.Матч завершився з рахунком 4:1. «Таврія» вийшла вперед на 44 хвилині завдяки автоголу запорожців. У другому таймі було забито ще три м'ячі. З 80-ї хвилини господарі поля грали в меншості.Раніше в третьому турі «Таврія» обіграла «Балкани» (Одеська область).16 вересня в матчі 1/32 Кубка України з футболу «Кривбас» з Кривого Рогу переміг «Таврію» з рахунком 4:1.Наприкінці серпня сімферопольський футбольний клуб «Таврія» здобув перемогу над одеською командою «Реал-Фарма» в матчі 1/64 Кубка України з футболу.У новому сезоні «Та