«Базель» пройдено, на черзі — «Інтер»

newday.kherson.ua

Переконливою перемогою донецького «Шахтаря» завершився чвертьфінальний матч Ліги Європи у німецькому місті Гельзенкірхен над швейцарським «Базелем» з рахунком 4:1. Як відомо, цьогоріч у зв’язку з пандемією коронавірусу європейські турніри за рішенням УЄФА, починаючи з чвертьфіналу, складаються з одного поєдинку, в одній країні і в короткий проміжок часу. «Шахтар» повів у рахунку вже на 2-й хвилині — відзначився кращий бомбардир минулого сезону УПЛ Жуніор Мораєс. Перевага української команди була очевидною. І вона цілком ло­гічно втілилася у голи (Тайсон, Алан Патрік і Додо). Швейцарці спромоглися лише на гол престижу вже у компенсований час. Подолавши «Базель», «Шахтар» вийшов (утретє за св