Олімпіада-2020: підсумки другого дня для України

infoline.ua

Другу нагороду на Олімпіаді-2020 Україні приніс фехтувальник Ігор Рейзлін - він виграв бронзу. Дзюдо Георгій Зантарая, котрий був чемпіоном світу з дзюдо, на третій Олімпіаді поспіль зазнав невдачі. Цього разу 33-річний борець зміг подолати лише перше коло, але потім поступився словенцю. фото REUTERS Стрільба Досвідчена Олена Костевич представляла Україну у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів. Українка зупинилася за крок від медалі - вона посіла четверте місце. Серед чоловіків збірну Україну представляли Олег Царьков та Сергій Куліш, проте обидва провалилися. Олег фінішував на 40-му місці, а Сергій - на 29-му. Фехтування Шпажист Ігор Рейзлін приніс Україні бронзову меда