БК “Рівне” здобув другу перемогу у матчі проти “Кривбасу” (+ВІДЕО)

glavpost.ua

Рівне та Кривбас зійшлися в другому поєдинку серії до трьох перемог. 7 травня Рівне-ОШВСМ – Кривбас (Кривий Ріг) – 66:57 / статистика Рахунок серії – 2:0 Рівняни, схоже, за якісь години після стартового поєдинку встигли зробити необхідні висновки та зіграли ще потужніше. Криворіжці лише до середини стартової чверті тримали рівну боротьбу. Та ще до кінця 10-хвилинки господарі пішли в невеликий відрив. Втім уже з початку другої чверті різниця стала невпинно зростати, загрожуючи збільшитися до розміру прірви, коли після результативної атаки Адедирана ще до середини третьої 10-хвилинки суперників розділяло вже 21 очко. Піймавши свою гру господарі вже не відпустили перемогу, дозволивши супернику