П’ять чемпіонів, 20 медалей загалом. Українські боксери провели найкращий чемпіонат Європи в історії

glavcom.ua

У командному заліку континентальної першості наша команда стала другою П’ять золотих, чотири срібних і 11 бронзових нагород здобули українські боксери на чемпіонаті Європи серед юніорів, який завершився в болгарській столиці Софії. У змаганнях взяли участь бійці з 19-ти країн. Цей турнір став найуспішнішим в історії боксерської юніорської збірної України. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань. З незначним відривом наші боксери поступилися у медальному заліку команді РФ. Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Віталій Грабовський у ваговій категорії до 57 кг, Олександр Яровий у категорії до 60 кг, Олексій Боклах у категорії до 63 кг, Олександр Балаб