Кубок України: позаторішній фіналіст програв 1:4, «Прикарпаття» ледь не вибило учасника Ліги Європи

glavcom.ua

Усі поєдинки 1/16 фіналу таїли неабияку інтригу Зіграні заключних два поєдинки середи, 20 вересня, в рамках 1/16 фіналу Кубка України з футболу. «Олександрія» в дербі Кропивниччини розгромила фіналіста Кубка-2018 «Інгулець» з рахунком 4:1, забивши чотири голи впродовж 23-х хвилин. Натомість в Івано-Франківську, де першолігове «Прикарпаття» приймало учасника Ліги Європи «Колос», інтрига зберігалася до фінального свистка. У першій половині перевагою володіли івано-франківці, які мали близько півдесятка нагод відзначитися. Проте Роман Барчук, Ростислав Волошинович і їх партнери своїх нагод не використали, а в другому таймі домінували вже фаворити, які довели перевагу, реалізувавши пенальті на