Нападник, якого Луческу вигнав з «Динамо», зробив дубль у першому матчі чемпіонату Туреччини (відео)

glavcom.ua

Артем Кравець забив у першому ж поєдинку за новий клуб Український нападник Артем Кравець, який не зміг знайти спільної мови з румунським тренером «Динамо» Мірчею Луческу і У матчі третього туру турецької Суперліги тренер «Коньяспору» Ісмаїл Картал випустив Артема на заміну на 50-й хвилині в домашньому матчі проти «Бешикташа». На той момент «Коньяспор» завдяки голу грузина Левана Шенґелії вів 1:0. Завдяки Кравцеві господарі довели рахунок до розгромного. Спершу, отримавши довгий пас від Дені Мілошевіча, Артем на 63-й хвилині втік від оборонців суперника і забив сам – 2:0. На 78-й хвилині Кравець асистував Шенґелії – 3:0. На 83-й хвилині Артем реалізував пенальті, який рефері призначив після