Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру в Страсбурі

glavcom.ua

Наша тенісистка перемогла суперницю зі Швейцарії П’ята ракетка світу Еліна Світоліна з України вийшла у півфінал турніру із серії International у французькому Страсбурі (покриття – ґрунт, призовий фонд - $225 000). У чвертьфіналі Еліна перемогла представницю Швейцарії Жіль Тайхманн (WTA №54) – 6:4, 6:2. Матч тривав годину і 25 хвилин. «Не дивлячись на рахунок, ті, хто стежив за грою, бачили, як Жіль наполегливо боролася в цьому матчі, - цитує Світоліну У півфіналі Еліна Світоліна зіграє з переможницею зустрічі Аріна Соболенко (Білорусь, WTA №12) - Катерина Синякова (Чехія, WTA №62).