Бійки, штрафи, голи у меншості. Яскравий старт серії Кременчука і Дніпра

khersondaily.com

Херсонська команда взяла виїзний матч

ФХУ

Відбувся перший півфінальний матч плей-оф чемпіонату України з хокею між Кременчуком та Дніпром.

На відміну від п'ятничного першого матчу серії Сокола та Київ Кепіталз, у цій зустрічі ми побачили жорстку боротьбу, а виграти вдалося Дніпру з рахунком 6:2.

Відзначимо дуже напружений матч з великою кількістю вилучень і навіть бійок. Особливо нервовим видався другий період з грубими моментами, ударами ключками та силовими прийомами. Кременчук погано розпочав гру та поступався 0:2, але зрівняв рахунок у другій 20-хвилинці. Однак потім у нерівних складах Дніпро оформив дві шайби: спершу у меншості, а потім у більшості. Гол та результативна передача на рахунку Криклі.

У третьому періоді за спокійної гри Кременчук отримав більшість і пропустив. Друга шайба гостей у меншості. Незабаром після цього все стало ясно через гол Криклі, який оформив дубль.

Нервова, але цікава зустріч, і тепер Кременчуку потрібно вигравати другий домашній матч.

Півфінал плей-оф чемпіонату України

Кременчук –

Дніпро

2:6 (0:2, 2:2, 0:2)

Шайби: 0:1 – Сидоренко (штрафний кидок), 02:33. 0:2 – Сапожник (Портний, Масюк), 05:59. 1:2 – Лялька (Кривошапкін), 21:04. 2:2 – Кругляков (Лялька, Ігнатенко), 26:39. 2:3 – Крикля (Стецюра, - менш.), 29:25. 2:4 – Кобильник (Крикля, Ратушний, - більш.), 34:45. 2:5 – Сапожник (Варава, - менш.), 48:03. 2:6 – Крикля (Омельчук), 50:17

Воротарі: Кучер (Макаренко) – Захарченко

Дніпро веде у серії 1:0