Україна Північна Македонія — дивитись онлайн матч відбору Євро 2024 — пряма трансляція футболу 14.10

svyatoshino.org.ua

Великий матч пройшов у Празі У суботу, 14 жовтня, збірна України у рамках поєдинку відбору на чемпіонат Європи-2024 зіграла проти Північної Македонії. “Телеграф” провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Поєдинок відбувся у Празі на стадіоні “Літна” та завершився перемогою українців з рахунком 2:0. Матч закінчено! 90+5′ — Гол! Караваєв забиває! 6 хвилин додано до матчу. 87′ — Яремчук не зумів переграти Димитрієвські у ближньому бою. 81′ — Судаков гарматним ударом пробив у поперечину! Димитрієвскі зробив сейв. 78′ — Мудрик б’є здалеку — поряд зі штангою. 74′ — Адемі з лінії штрафного майданчика пробив прямо в руки Трубіну. 71′ — Барді пальнув здалеку — вище воріт. 60′ — Поперечина! Матвієнко пальнув у каркас воріт із близької дистанції. 59′ — Мудрик не реалізував вихід віч-на-віч… 53′ — Чурлінов пробив з кута воротарського — Трубін тягне! Розпочався другий тайм. Перший тайм закінчено. Перерва. 44′ — Ельмас завдав удару з-за меж штрафного майданчика — поруч зі штангою. 37′ — Трубін робить суперсейв після удару Ашковські з близької дистанції. 36′ — Трубін виручає після удару Міовські впритул. 30′ — Гол! Судаков забиває! Георгій пробив із середньої дистанції, м’яч рикошетом від Серафімова залетів у ворота гостей. 27′ — Зубков пальнув з метрів 20 — Довбик заблокував удар партнера по команді. 25′ — Черговий прохід Мудрика флангом, проте простріл Михайла пішов у блок. 23‘ — Конопля розрядив свою гармату — вище воріт. 22′ — Трубін з другої спроби спіймав м’яч після удару Міовські. 21′ — Мудрик б’є здалеку — дуже неточно. 16′ — Мудрик промчав флангом, увірвався в чужий штрафний і пробив з гострого кута — Димитрієвскі робить сейв. 14′ — Елезі пальнув здалеку — повз ворота. 12′ — Перший удар у матчі. Довбик потужно пробив із гострого кута – Димитрієвські відбив на кутовий. 9′ — Димитрієвські спіймав м’яч після навісу Миколенка. 6′ — “Господарі” частіше використовують правий фланг для своїх атак, поки без ударів. 1′ — Українці жваво розпочали поєдинок, одразу ж закинувши м’яч на Довбика — гості зіграли на відбій. Матч розпочався! Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд. Україна: Трубін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Степаненко, Зінченко – Зубков, Судаков, Мудрик – Довбик Північна Македонія: Дімітрієвські – Мусліу, Серафімов, Манєв – Аліоскі, Барді, Атанасов, Елезі, Ашковскі – Ельмас, Міовскі Передматчева студія: Заявка збірної України на гру: Обидві збірні ведуть запеклу боротьбу за потрапляння в топ 2 групи, де доля першого місця фактично вирішена. Крім того, за омріяну путівку на Євро-2024 також веде боротьбу команда Італії. І українцям, і північномакедонцям у Празі необхідно брати максимум очок, інакше відбір для цих команд фактично закінчиться. Зазначимо, матч Україна – Північна Македонія можна буде подивитися у прямому ефірі в Україні. Додамо, що букмекери вважають нашу команду однозначним фаворитом протистояння. Нагадаємо, збірна України невдало розпочала кваліфікацію на Євро-2024, поступившись на виїзді Англії (0:2). Після призначення Сергія Реброва на посаду головного тренера Синьо-жовті обіграли команду Північної Македонії (3:2) та національну збірну Мальти (1:0). У вересні наша команда сенсаційно дала бій англійцям (1:1) і без шансів поступилася Італії (1:2). Теги: #Футбол #Збірна України #Євро-2024 #Збірна Північної Македонії