Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

В Україні почали виробляти портативні блоки Starlink для автівок

khersondaily.com

 В Україні почали виробляти портативні блоки Starlink для автівок

В Україні почали виробляти портативні блоки Starlink для автівок

Ідею втілила у життя українська компанія Drivelink. Окрім потреб ЗСУ продукція активно захоплює ринок і цивільного використання

З початком повномасштабного вторгнення багато новітніх закордонних технологій, потрапивши до України, еволюціонували в нових жорстких умовах використання. Західні експерти неодноразово відмічали винахідливість наших воїнів. Деякі ідеї, які народились в запеклих боях, вже взяті до промислового переосмислення гігантів міжнародного ринку озброєння.

Не відстає й цивільний сектор – чого лише вартує надшвидка еволюція звичайних коптерів та складніших БПЛА, обумовлена активним волонтерським рухом й винахідливістю спеціалістів ССО. І от настала черга відомої системи супутникового Інтернету Starlink. Здавалося б, що можна покращити в технології майбутнього? Але суворі умови українського сьогодення і тут каталізували необхідність вдосконалення.

Спершу ідея портативної модифікації стандартного обладнання Starlink народилась у засновників компанії Drivelink через запит Сил Оборони на мобільність використання технології пана Маска. При цьому процес мав бути швидким, зручним, дешевим та простим у використанні в будь-яких умовах. Восени ж минулого року через початок ракетного терору енергосистеми та деокупації Харківської й Херсонської областей можливість пересувних приймачів супутникового Інтернету стала актуальною й для населення в цілому.

Ідея портативного модуля проста та логічна. Базовий термінал Stalink кріпиться до даху, або капоту автівки (або будь-якої плоскої поверхні) у спеціальному аеродинамічному корпусі за допомогою магнітів. Колір фарбується під кузовний. Живлення відбувається як через інвертор, який можна під'єднати до банального прикурювача, так і від акумуляторної станції, генератора тощо.

Завдяки формі й матеріалам виконання, високошвидкісний Інтернет працює на швидкості руху понад 100 км/год. Використання самого девайсу відбувається через ті ж самі застосунки, що й в базі. Версії для військових передбачають додаткове армування кабелів та самого корпусу. Звичайно, для ЗСУ та інших захисників України ціна визначається мінімальна.

Наразі найбільшим попитом послуги й товари Drivelink користуються у волонтерів, які постачають автівки нашим воїнам. Але достатньо замовлень вже поступає й з деокупованих територій, в яких тікаючі рашисти знищували всю інфраструктуру, яку лише встигали. Також популярність винаходу зростає й в населених пунктах, які регулярно стають об'єктами ракетного терору енергетичної інфраструктури. Враховуючи оптимізм командування щодо результатів контрнаступу та сумні прогнози нових масованих ударів по енергетиці наприкінці літа – актуальність Drivelink важко переоцінити.

stopcor.org

var lastCheck = new Date();

var caffeineSendDrip = function () {

var ajax = window.XMLHttpRequest

? new XMLHttpRequest

: new ActiveXObject('Microsoft.XMLHTTP');

ajax.onreadystatechange = function () {

if (ajax.readyState === 4 && ajax.status === 204) {

lastCheck = new Date();

}

};

ajax.open('GET', '/genealabs/laravel-caffeine/drip');

ajax.setRequestHeader('X-Requested-With', 'XMLHttpRequest');

ajax.send();

};

setInterval(function () {

caffeineSendDrip();

}, 1800000);

if (2000 > 0) {

setInterval(function () {

if (new Date() - lastCheck >= 7082000) {

location.reload(true);

}

}, 2000);

}

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
4 мая 2024