Тріумф Мессі і серія пенальті: Збірна Аргентини виграла чемпіонат світу з футболу (ВІДЕО)

newsyou.info

Французам не вдалося двічі поспіль виграти світову першість, а Ліонель Мессі зробив дубль Збірна Аргентини у фіналі чемпіонату світу з футболу у Катарі перемогла команду Франції. Основний час закінчився з рахунком 3:3, а в серії пенальті Аргенина перемогла 4:2.. Аргентинці стали чемпіонами світу втретє в історії, передає Паляниця. Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут Рахунок на 23-й хвилині ударом з пенальті відкрив Ліонель Мессі, а на 36-й хвилині другий гол забив Анхель Ді Марія. На перерву команди пішли за рахунку 2:0. Після перерви пенальті били вже французи. На 80-й хвилині відзначився Мбаппе. Він же за хвилину зробив рахунок нічийним – 2:2. У додатковий час на 108-й хвилині Мессі вдало зіграв на добиванні, але це не був вирішальний м’яч. За десять хвилин Мбаппе знову забив з пенальті. У серії пенальті французи не забили два пенальті, а їхні суперники реалізували усі спроби. Таким чином, команда Аргентини повторила успіх своїх попередників, які здобували перемоги на мундіалях у 1978 і 1986 роках. Представник Південної Америки виграв світову першість уперше з 2002 року, після цього чемпіонами ставали виключно європейські збірні. palyanytsyaua.com