Збірна Англії вперше перемогла українців з 2012 року

infoline.ua

У чвертьфіналі Євро-2020 у Римі українська збірна на чолі із Андрієм Шевченком Останній раз англійці перемагали на Євро-2012 в групі - 1:0. Після цього були нічиї у відборі ЧС-2014 року - 1: 1 і 0: 0. Україна виграла у Англії 1 матч - у відборі ЧС-2010 (1:0). Президент України Володимир Зеленський прокоментував поразку української збірної у чвертьфіналі Євро-2020. Капітан збірної України Андрій Ярмоленко вважає, що Англія перемогла заслужено і сказав, що матч України на такій стадії Євро — це вже велике досягнення. Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав збірну Англії з перемогою над Україною (0:4) в 1/4 фіналу Євро-2020.