Україна втретє в історії виграла медальний залік дорослого Євро зі спортивної гімнастики

mig.com.ua

Збірна України зі спортивної гімнастики — переможець медального заліку дорослого чемпіонату Європи в італійському Ріміні!

Перемогу у заліку українці здобули за підсумками останнього дня змагань, де виграли фінал командного багатоборства.

Українська команда у складі Іллі Ковтуна, Олега Верняєва, Назара Чепурного, Ігоря Радівілова та Радомира Стельмаха набрала 255.762 бала і вдруге в своїй історії стала переможцем командного багатоборства.

Срібло дісталося Великій Британії (255.429 бали), а на третю сходинку п’єдесталу піднялася Італія (252.560 бали).

Для України це перша медаль за чотири роки у командному багатоборстві на чемпіонатах Європи.

Загалом за підсумками Євро-2024 зі спортивної гімнастики в активі нашої збірної п’ять медалей – три золота, одне срібло та одна бронза.

Ілля Ковтун виграв золото у вправах на паралельних брусах та у вправі на перекладині, Назар Чепурний виграв бронзу в опорному стрибку, а Олег Верняєв став віцечемпіоном Європи у багатоборстві.