Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Чому людина прокидається в один і той самий час уночі, знає китайська медицина

mig.com.ua

Чому людина прокидається в один і той самий час уночі, знає китайська медицина

Чому людина прокидається в один і той самий час вночі: пояснює китайська медицина

Якщо ви прокидаєтеся посеред ночі в один і той самий час, варто дослухатися до того, що про це говорить китайська медицина.

Згідно з традиційною китайською медициною, кожен орган тіла має певну годину або частину дня.

Саме в цей період його енергія перебуває на піку.

Також кожну частину китайські лікарі пов’язують із певними емоціями.

Вам важко заснути в період з 21, з.00 до 23.00. У цей час проявляють активність кровоносні судини. Якщо вам складно заснути в цей час, то у вас можуть бути проблеми з імунітетом, наднирковими і щитовидної залози. Психологічними факторами, осложняющими сон у цей час, є стрес, розлад у думках і зацикленість на власній персоні.

Ви прокидаєтеся з 23.00 до 1.00. В цей час активний жовчний міхур. Цей орган відповідає за переробку жирів, які ви спожили протягом дня. Якщо ви прокидаєтеся в цей час, то потрібно включити в раціон більше правильних, корисних жирів. Якщо ви за щось прирікаєте себе або інших, то у вас можуть бути проблеми зі сном у цьому проміжку.

Якщо ви щоночі прокидаєтесь між 1 та 3 годинами, за китайською медициною, у вас проблеми з печінкою. Вона відповідає не лише за детоксикацію організму, але й допомагає обробляти емоції вночі. Якщо напередодні ви з’їли щось шкідливе або випили надто багато алкоголю, ви неодмінно прокинетеся в цей період. Так само, якщо у вас високий рівень напруження і стресу, ви відчуваєте гнів.

Якщо прокидаєтесь о 3-5 ночі, це говорить про проблеми з легенями. Китайська медицина вказує, що порушення сну в цей період означає, що вашому організму важко дихати правильно і глибоко. Дисбаланс часто проявляється кашлем, задишкою, астмою. Часто пов’язано це і з емоційним фактором — наприклад, ви сумуєте або переживаєте через втрату.

Як не прокидатися вночі? Потрібно виконувати вправи на релаксацію. Китайська медицина рекомендує сфокусуватися на дихальній гімнастиці.

Також варто тримати в теплі своє тіло, тоді легені насичуватимуться киснем.

Якщо ж проблема з емоціями, варто поговорити з близькою людиною, якій довіряєш, чи із психологом.

https://tsn.ua/zdorovya/chomu-lyudina-prokidayetsya-v-odin-i-toy-zhe-chas-vnochi-poyasnyuye-kitayska-medicina-2369695.html

/ukr.media/medicine/281275/

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
5 мая 2024