Український метальник молота встановив особистий рекорд сезону, але залишився без медалей ЧС з легкої атлетики

glavpost.ua

21-річний український метальник молота у фіналі став сьомим із результатом 78,83 м. Михайло Кохан показав свій найкращий результат поточного сезону, однак цього виявилося недостатньо для того, щоб поборотися за нагороди. Перемогу здобув поляк Павел Файдек, який метнув молот на 81,98 м. Для нього це п'ятий поспіль титул чемпіона світу. Срібним призером став ще один представник Польщі Войцех Новіцкі - 81,03 м. "Бронза" дісталася норвежцю Ейвінду Генріксену - 80,87 м. Зазначимо, що для для Кохана це другий дорослий чемпіонат світу в кар'єрі. На своїй дебютній планетарній першості українець став п'ятим. Читайте також: "Не хочу бачити вбивць у своєму секторі": Магучіх підтримала усунення росіян і білорусів від ЧС з легкої атлетики Вперше в історії: українки завоювали "золото" молодіжного чемпіонату Європи з пляжного волейболу Історичний успіх: Україна побила національний рекорд за золотими медалями на Всесвітніх іграх