Перша перемога перед Євро-2020: збірна України у Дніпрі обіграла Північну Ірландію (відео)

glavpost.ua

Збірна України в рамках підготовки до Євро-2020 в товариському матчі обіграла національну команду Північної Ірландії. Зустріч проходила у Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена" і завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0. Відкрити рахунок "синьо-жовтим" вдалося вже на 10-й хвилині. Олександр Караваєв виконав навіс на дальню стійку з правого флангу на самотнього Олександра Зубкова, який ударом головою пробив точно в дальній кут. Підопічні Андрія Шевченка продовжили грати першим номером і мали моменти, щоб закріпити перевагу в рахунку, але свої шанси не реалізували Андрій Ярмоленко і Роман Яремчук. Північна Ірландія ж цілком могла відігратися на 37-й хвилині, але чудово у воротах зіграв Геор